Long time, no see

Dawnośmy się nie widzieli!

 

To będzie krótki wpis, w którym streszczę kilka ostatnich wydarzeń oraz zdradzę rąbka tego, co wkrótce nastąpi.

 

Dzisiaj, zmotywowany przez komentarz na Facebooku, zaktualizowałem nowelę „Bohaterowie zawsze przegrywają„. Od teraz jest dostępna w formatach MOBI i EPUB oraz w całości opublikowana na tej stronie, w dziale E-Booki. Poprawiłem też kilka literówek oraz temu podobnych błędów. Ta nowela ma już ponad 10 lat, przez ten czas była wyświetlana ponad 35 000 razy na jednym z serwisów z opowiadaniami, można ją też znaleźć w niektórych zbiorach darmowych e-booków, krążących po sieci (w wersji PDF wydajnej przez Escape Magazine). Mimo tego, że pisząc ją byłem jeszcze nastolatkiem, ze zdumieniem stwierdzam, że przetrwała próbę czasu.

 

Uwaga – ciekawostka. Niedawno otrzymałem nagrodę za opowiadanie „Starzy ludzie na cmentarzu” przyznaną przez jury serwisu opowiadania.pl. Mój tekst został wyróżniony już ponad rok temu, ale przez błędy komunikacyjne nagroda doszła dopiero teraz. Niemniej bardzo się cieszę z wyróżnienia.

 

Wkrótce dodam na stronę dwa krótkie opowiadania. Tajemniczy i bazujący na nastroju tekst z bardzo ukrytym przesłaniem oraz postmodernistyczną miniaturę z zaskakującym zakończeniem, za którą mnie znienawidzicie.

 

Cały czas pracuję nad nową nowelą. Zdecydowana większość pracy już za mną, chcę jednak dopiąć wszystkie szczegóły. Rozważam publikację fragmentu na stronie i FB, ale na tą chwilę nie chcę niczego obiecywać.

 

Pozdrawiam gorąco!

 

 

 

 

0 comments

No comments yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *